بیانیه بسیج رسانه سیستان و بلوچستان در آستانه سالروز تشکیل سپاه پاسداران

1401/02/02
0
4

بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان به مناسبت دوم اردیبهشت‌ ماه، سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بیانیه‌ای صادر کرد.
 

بسم الله الرحمن الرحیم 

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه سیستان و بلوچستان  ؛ در این بیانیه آمده است: امام خمینی(ره) در چنین روزی در فرمانی تاریخی به طور رسمی تاسیس سپاه پاسداران را به شورای انقلاب اسلامی اعلام کردند تا با آرمانی بزرگ ، متعالی و با تبعیت از سالار شهیدان کربلا ؛ حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) ، عزت و افتخار را پیشه خود سازد و در حفاظت از نظامی که به مقابله با جبهه کفر و ظلم و ستم برخاسته گام‌های بزرگ و استواری را بردارد .
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی است که همپای انقلاب متولد و مسئولیت های خطیر و سنگینی را برای پاسداری از انقلاب ، دفاع از نظام و آرمان های بلند امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر عهده دار شد و در این راستا کارنامه ای درخشان ، در تاریخ پر افتخار ایران عزیز به یادگار گذاشته است.
همچنین در ادامه آمده است : این نهاد به عنوان یکی از اساسی‌ترین نهادهای انقلابی با در هم آمیختن ولایت مداری ، معنویت ، دانش ، آمادگی رزمی ، تخصص و حفظ “روحیه انقلابی” توانست قله های افتخار را یکی پس از دیگری فتح کند و جایگاه بلند و ارزشمند سپاه پاسداران و رشادت های بی شمار جان بر کفان این نهاد انقلابی در طول هشت سال دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست.
روابط عمومی بسیج رسانه سیستان و بلوچستان  با تبریک این روز بزرگ به فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای(مدظله العالی) و عموم پاسداران و بسیجیان ولایتمدار بر تبعیت آگاهانه و سرشار از بصیرت پاسداران جان بر کف ولایت از ولی فقیه تاکید کرده و استمرار این راه پر افتخار و عزتمند را نشان افتخاری ماندگار برای آحاد پاسداران و بسیجیان سرافراز می‌داند.