اختصاص سهمیه ویژه به خانواده معظم شهدا و ایثارگران سیستان و بلوچستان در دوره های آموزش خبرنگاری

1401/04/20
0
13

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه سیستان و بلوچستان، رئیس بسیج رسانه استان در دیدار با مدیر کل بنیاد شهید این استان گفت: بسیج رسانه استان با آگاهی از اهمیت عملکرد رسانه و تاثیر آن بر جامعه، ایجاد شد تا بار تعاملات در این عرصه برای انقلاب اسلامی را بر دوش گیرد.

وی ادامه داد: امروزه با توجه به گستردگي حيطه خبرنگاری، برگزاری كارگاههای آموزشی لازمه پيشرفت اين قشر بوده و سبب می شود تا خبرنگاران با اكتساب فنون مسائل را موشكافی نموده و با نگاهی نو و توام با حقيقت اقدام به نشر مطالب كنند.

رییس بسیج رسانه سیستان و بلوچستان تصریح کرد: از ضروریات برگزاری دوره های آموزشی، واجب بودن امر جهاد تبیین و حوزه اثر بسیار بالای رسانه در عصر حاضر است که می توان با آموزش و ایجاد جبهه رسانه ای قوی علاوه بر تبیین باعث خنثی سازی اهداف جنگ ادارکی و شناختی دشمنان نیز شد.

وی با اشاره اهمیت برگزاری دوره های آموزشی خبرنگاری گفت: برای پویایی جامعه خبری و انعکاس بهتر و بیشتر اخبار به خصوص تولید محتوا و همچنین گزارش‌های عمقی و علمی به خبرنگاران متخصص نیاز است که در این راستا بسیج رسانه استان در قالب یک برنامه مدون برگزاری دوره‌های خبرنگاری و گزارش‌نویسی را در اولویت کاری خود قرار داده است.

گفتنی است در این دیدار مقرر گردید در دوره های آموزشی خبرنگاری سیستان و بلوچستان سهمیه ویژه به صورت رایگان به خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان استان اختصاص داده شود.