افتتاح کانون بسیج رسانه «شهید عباسعلی خمری» در زابل

1401/01/29
0
9

کانون بسیج رسانه شهید عباسعلی خمری امروز با حضور امام جمعه زابل، فرماندار، فرمانده ناحیه سپاه زابل، رئیس سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان و جمعی از خبرنگاران در زابل افتتاح شد.
 

امام جمعه زابل در این مراسم با تاکید بر اینکه در سواد رسانه باید همیشه نگاه مان راهبردی باشد بیان کرد: رسانه جریان طبیعی اندیشه است که اندیشه را از سطحی به سطح دیگر منتقل می کند، در رسانه باید تحلیل صحیح و راهبردی و مبتنی امانت داری وجود داشته باشد.
حجت الاسلام والمسلمین عزیزی افزود: امروز سیستان نیاز به امید دارد پس همواره تحلیل های ما باید به سمت امید باشد.
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان زابل گفت:  نگاه عمقی به مسائل در بین رسانه های ما کمتر است، لازم است رسانه‌ها با همراهی و هم افزایی ظرفیت های منطقه سیستان را تشریح و مشکلات مردم را هم در آن منعکس کنند.
رئیس سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان نیز در این مراسم از برگزاری دوره های آموزشی سواد رسانه برای خبرنگاران سیستان خبر داد و گفت: با هدف ارتقا سواد رسانه ای خبرنگاران، دوره های مختلف در دستور کار قرار دارد.
پوریا یاسینی با بیان اینکه کانون بسیجح رسانه پاتوق خبرنگاران خواهد بود، افزود: تلاش می کنیم با وحدت و همراهی رسانه‌ها، مطالبه گری صحیح را در بین اصحاب رسانه تقویت کنیم.